Folie okienne

Od pewnego czasu coraz większą popularność zdobywają folie okienne. Naklejane na szybę w widoczny sposób polepszają jej właściwości.

Mogą u nas Państwo nabyć folie okienne różnego rodzaju. Posiadamy zarówno folie ochronne, jak i dekoracyjne. Ich właściwości są bardzo zróżnicowane i tylko od Państwa upodobań i wymagań zależy, który z nich będzie najbardziej odpowiedni.

Folie okienne doskonale nadają się do ochrony pomieszczeń przed zmianami temperatur. Dzięki specjalnej warstwie folii, która oddziela wnętrze pomieszczenia przed promieniami słonecznymi oraz je odbija, w gorące dni wnętrze nie nagrzewa się i jest przyjemnie chłodne. Warto też wiedzieć, że materiał, z którego wykonana jest folia przepuszcza światło, jednak niebezpieczne promienie cieplne pozostają na zewnątrz.

W sprzedaży posiadamy również folie okienne spełniające funkcję lustra weneckiego. Naklejona warstwa z jednej strony wygląda jak lustro, natomiast z drugiej można zajrzeć do środka.

Folie ochronne to również folie zabezpieczające przed stłuczeniem szyby oraz folie antywłamaniowe. Hitem ostatnich miesięcy są folie dekoracyjne. W znacznym stopniu odmienią wystrój pomieszczenia i zapewnią niesamowity klimat. Polecamy szczególnie modele statyczne, które nie wymagają naklejania. Wystarczy przyłożyć je do szyby i już tam pozostają.

W sprzedaży posiadamy folie okienne w różnych barwach oraz wzorach. Jesteśmy w stanie wykonać indywidualne projekty na zamówienie. Dzięki foliom można bardzo łatwo i niskim kosztem poprawić właściwości szyb okiennych.