Lustra

Lustro to istotny element każdego domu. Zarówno w sypialni, przedpokoju, jak i w łazience pełni bardzo ważną rolę. Wybierając odpowiednie lustra do własnego mieszkania warto pamiętać, że jest to przybór, który codziennie będzie używany. Należy więc zadbać, aby lustro było w pełni funkcjonalne i jak najlepiej spełniało swoją rolę.

Specjalnie dla Państwa przygotowaliśmy ofertę luster, która obejmuje zarówno gotowe egzemplarze, jak również lustra cięte na wymiar. Pierwsza oferta obejmuje lustra o wielu kolorach, kształtach i wymiarach. Z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli jednak klient potrzebuje lustra nietypowego, na przykład o niespotykanych wymiarach lub kształtach, jesteśmy w stanie zrealizować każde zlecenie tego typu.

Wybór lustra rozpoczyna się od zdefiniowania koloru tafli szkła. W naszej ofercie znajdują się tradycyjne kolory, jak również brązowe i srebrne. Następnie należy podać kształt oraz wymiary. Posiadamy profesjonalne narzędzia, którymi jesteśmy w stanie wycinać najbardziej skomplikowane elementy, jak również wykańczać taflę w efektowny sposób (na przykład poprzez fazowanie).

Zapewniamy również wszelkie elementy służące do montażu luster takie jak blachy montażowe, śruby i kołki. Do wszystkich rodzajów luster na życzenie klienta możemy dorobić efektowną ramę, którą również jesteśmy w stanie dopasować na zamówienie. Posiadamy szeroki wybór materiałów służących do oprawiania, zarówno o tradycyjnym wzorze, jak i nowoczesnym.