Szyldy reklamowe

Firma szklarska STEWO oprócz standardowych realizacji zajmuje się również wykonywaniem indywidualnych zamówień. Jednym z przykładowych projektów, które wykonujemy są szyldy reklamowe.

Szkło to idealna powierzchnia reklamowa. Doskonale nadaje się jako nośnik różnego rodzaju grafik oraz napisów reklamowych. Grafika na szkle prezentuje się zdecydowanie lepiej niż na papierze czy tekturze. Jej wykorzystanie nie jest tak bardzo wszechstronne, jednak przykładowy baner wykonany ze szkła, doskonale nadaje się do powieszenia na ścianie w dużej firmie.

Litery możemy wykonać na bardzo wiele sposób, nadając im efektowne kształty oraz faktury. Piaskowanie liter to bardzo popularny w ostatnich czasach sposób na podniesienie atrakcyjności wykonywanego projektu. Piaskowanie daje znakomity efekt „zadymionych” liter na błyszczącym szkle. Szyld wykonany w ten sposób przykuwa uwagę wielu osób i zapada w pamięć.

Nasza firma posiada specjalistyczne narzędzia, którymi jesteśmy w stanie zapewnić najlepszą jakość wykonywanych przez nas prac. Z dużą precyzją możemy przenieść na szkło wszystkie motywy ozdobne, jakie klient jest w stanie sobie wyobrazić. Szyldy reklamowe w ten sposób będą niepowtarzalne i przede wszystkim atrakcyjne dla oka.

Jeszcze lepszy efekt można uzyskać dzięki efektownemu podświetleniu szkła. Sposobów jest wiele. Można to zrobić od spodu, z góry lub też z boku. Dobierając odpowiednio kolor i stopień przezroczystości znaków i motywów, efekt będzie oszałamiający.