Tablice szklane

Tablice szklane to najlepsze z możliwych powierzchnie wykorzystywane do rozmaitych celów. Są produktami w 100% ścieralnymi. Służą do przekazywania wiedzy grupom osób w różnorodnych sytuacjach. Sprawiają, że odbiorcy łatwiej kodują przekazywane im informacje, które są przedstawione w sposób jasny, czytelny. Prowadzący zajęcia może w każdej chwili zetrzeć bieżące informacje i zastąpić je kolejnymi.

Tablice szklane charakteryzują się trwałością oraz łatwą ścieralnością. Są znacznie bardziej praktycznie i komfortowe od tablic kredowych – tamte szybko się brudzą i niszczą, w dodatku nie posiadają funkcji estetycznych. Szkło, wcześniej hartowane w różnych temperaturach, wyróżnia się znacznie większą trwałością. Tablice szklane są niezwykle wygodne w trakcie użytkowania – piszemy po nich pisakiem lub markerem. Są gładkie i łatwo je zamontować na ścianie. Demontaż również nie stanowi żadnego problemu. Mazaki, których używamy w trakcie pisania są zmywalne – wystarczy przetrzeć tablicę suchą gąbką i znów jest gotowa do pracy. Dzięki temu jest to rozwiązanie nie tylko komfortowe, ale również pozwalające zaoszczędzić mnóstwo cennego czasu.

Dostępne u nas tablice szklane to produkty najwyższej jakości. Sprawdzą się w rozmaitych okolicznościach: w szkołach, przedszkolach, na uczelniach, podczas prowadzenia ważnych konferencji. Ceny są adekwatne do jakości produktów. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą i do skorzystania z naszych usług. Postaw na profesjonalny produkt, który posłuży Ci przez długie lata i posiada szerokie zastosowanie na różne okazje.