Usługi szklarskie – montaż u klienta

Firma STEWO oprócz standardowych realizacji szklarskich zajmuje się również montażem wszystkich sprzedawanych wyrobów oraz produktów u klienta.

Dzięki wprowadzeniu usługi montaż u klienta, nie musicie Państwo martwić się o instalację luster, wszelkich elementów szklanych zarówno dekoracyjnych, jak i użytkowych. Nasi pracownicy zajmą się wykonaniem całej usługi począwszy od dostarczenia zamówionego produktu, aż po finalną instalację.

Oprócz obsługi klientów indywidualnych wykonujemy również wszelkie prace dla klientów firmowych. Od wielu lat zajmujemy się takimi zleceniami jak szklenie witryn sklepowych oraz szklenie drzwi. Posiadamy wieloletnia praktykę, więc praca wykonywana jest szybko i sprawnie, nie powodując opóźnień i przestojów w funkcjonowaniu sklepu.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo szeroki wybór szkła przeciwwłamaniowego. Realizujemy zlecenia takie jak szklenie ram okiennych również szybami odpornymi na działanie siły fizycznej. Szyby zespolone posiadają doskonałą wytrzymałość i w wielu przypadkach są w stanie zastąpić tradycyjne kraty oraz rolety zewnętrzne.

Nasza firma jest w stanie wykonać każde indywidualne zlecenie. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i realizacje niestandardowych projektów. Wykonujemy ponadto montaż luster (również o niestandardowych wymiarach) oraz montaż lacobel, czyli dekoracyjnych, lakierowanych tafli szkła, stosowanych najczęściej w kuchniach oraz łazienkach. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą naszej firmy.