Zabudowy szklane

Zabudowy szklane idealnie nadają się do wszelkiego rodzaju biur, sklepów, urzędów, a nawet mieszkań. Nasza firma zajmuje się profesjonalną realizacją tego typu zleceń zarówno od klientów indywidualnych, jak i firm.

Zabudowy szklane wykonane przez firmę STEWO charakteryzują się dużą estetyką, wytrzymałością i dostosowaniem do każdej powierzchni użytkowej. Instalujemy zabudowy szklane wykorzystując najnowocześniejsze metody montażu, włączając w to system bezramowy.

Wszystkie nasze realizacje zostały bardzo ciepło przyjęte przez naszych klientów. Fachowcy, z którymi pracujemy są w stanie zaprojektować zabudowy dające maksymalną przestrzeń. Pomimo fizycznego oddzielenia taflą szkła, pomieszczenia są nadal jedną całością.

Nasze realizacje są w pełni bezpieczne. Dzięki wykorzystaniu okuć najlepszych producentów nie ma możliwości, aby zabudowy szklane uległy uszkodzeniu lub rozpadowi, nawet w zetknięciu z dużą siłą. Jesteśmy w stanie w każdą zabudowę profesjonalnie wkomponować drzwi szklane, które będą jej integralną częścią.

Zabudowy szklane cieszą się również ogromnym powodzeniem w łazienkach oraz sypialniach. Szklane ściany w łazience mogą być przyciemnione i oddzielać w ten sposób jej części, zapewniając prywatność. W naszej ofercie znajdują się również zabudowy szklane instalowane w systemie ramowym, które również prezentują się niezwykle efektownie, jednak nie dają takiego efektu przestrzeni, jak instalacje montowane systemem bezramowym.

Wykonujemy wszystkie zlecenia indywidualne.