Wyroby ze szkła

Zakład szklarski STEWO wykonuje na zamówienie wiele wspaniałych wyrobów szklanych. Współpracujemy ze świetnymi fachowcami, którzy są w stanie zrealizować zlecenia każdego klienta.

Wyroby ze szkła cieszą się nieustannie dużym powodzeniem, a mnogość zastosowań sprawia, że gama produktów, w których można jest zastosować jest praktycznie nieskończona. Największym powodzeniem cieszą się lustra fazowane, które jesteśmy wstanie wykonać w najróżniejszych kształtach i wymiarach. W dalszej kolejności są stoły szklane, które kleimy wykorzystując promienie UV, nie pozostawiające na spoinach śladów kleju.

Wykonujemy ponadto półki szklane oraz gabloty. Zarówno na potrzeby indywidualne jak i dużych firm, na przykład sklepów. Specjalnie na potrzeby firm poszerzyliśmy naszą ofertę o meble sklepowe oraz witryny. Nasz zespół doświadczonych pracowników jest w stanie zamontować zamówione wyroby (również blaty szklane oraz drzwi szklane) niemal wszędzie, nie zakłócając pracy przedsiębiorstwa.

Miłośnicy zwierząt także mogą skorzystać z naszej oferty. Wykonujemy profesjonalne akwaria oraz terraria o różnej pojemności. Wszystkie wyroby klejone są profesjonalnym klejem utwardzanym promieniami UV. Jest on niewidoczny po wyschnięciu i bardzo wytrzymały. Wszystkie akwaria są testowane przed oddaniem, więc nie ma mowy o przeciekaniu. Terraria wykonujemy również na indywidualne zamówienia, wzbogacając tradycyjne modele o przesuwane drzwiczki lub inne elementy zapewniające bezpieczeństwo naszemu pupilkowi.