Szyby przeciwwłamaniowe

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, specjalnie dla Państwa sprowadziliśmy wiele rodzajów szyb przeciwwłamaniowych. Zostały one wyprodukowane ze szkła o specjalnych właściwościach ochronnych. Każdy, kto myśli o bezpieczeństwo swoim, rodziny oraz ochronie mienia powinien zastanowić się nad zakupem tego rodzaju szyb.

Same okno to nie wszystko. Cóż z tego, skoro rzeczywiście złodziej nie jest w stanie go otworzyć, jeśli bez problemu stłucze szybę i tym samym dostanie się do środka. Szyby przeciwwłamaniowe instaluje się w celu zwiększenia bezpieczeństwa. Są one coraz bardziej powszechne. Szyby zespolone charakteryzują się zwiększoną odpornością na próbę ataku z zewnątrz, czyli próbę rozbicia. Nasza firma oferuje wiele rodzajów takich szyb. Każda z nich posiada inną klasę i nadaje się do innych zastosowań. Jeśli interesuje Państwa dokładna wiedzą na ten temat, nasi pracownicy z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania.

Przykładowo szyby przeciwwłamaniowe o klasie P4A jest w stanie wytrzymać uderzenie spadającej metalowej kuli o masie 4,11 kg z wysokości 9 metrów.  Wykorzystanie tego typu szyb może z powodzeniem zastąpić tradycyjne kraty w oknach. Co więcej kupując odpowiednią szybę, można zapomnieć o dodatkowej instalacji rolet zewnętrznych. Najmocniejsze szyby przeciwwłamaniowe są w stanie wytrzymać kilkadziesiąt uderzeń dwu kilogramowym młotem.

Nasza firma posiada specjalistyczny sprzęt, który jest w stanie dostosować wymiary takiej szyby do Państwa potrzeb.